АЛЕКСАНДР МОРОЗ
office@garapena.com
tel.:+380 (98) 155 10 08

Тепло з СОЛОМИ

     Разом із Головою Регіональної торгової палати Края Височина Чеської Республіки, власником компанії «TTS Group» (http://www.tts.cz/ru) Ріхардом Горки (http://www.energeticketrebicsko.cz/expertni-komise/ing-richard-horky/) та журналістами здійснили прес-тур на твердопаливну котельню птахокомплексу «Дніпровський» у с. Першотравневе Нікопольського району Дніпропетровської області.

     Котельня потужністю 10 МВт працює на тюкованій соломі і дозволяє підприємству заміщувати до 3,5 млн м3 газу у рік.

Відео тут https://youtu.be/NnIuTpGkRzk

     На котельні  вчергове переконалися, що бізнес бачить вигоду у переході на альтернативне паливо. Скорочення споживання енергоресурсів, особливо газу, дозволяє зменшити собівартість виробленої продукції та підвищити конкурентоспроможність підприємства.

     На котельні працюють два високоефективні котли, вироблені чеською компанією «TTS Group». Ця компанія входить до групи провідних європейських виробників обладнання для котелень та когенераційних установок на біомасі.

     Як повідомив Р. Горки, компанія вбачає значний потенціал для виробництва енергії з біомаси в регіонах України та має намір розширювати свою діяльність. З цією метою минулої осені в рамках IX Міжнародного інвестиційного бізнес-форуму (http://saee.gov.ua/uk/events/forum), яке провело Держенергоефективнсть, компанія підписала протокол про співпрацю у сфері заміщення газу з Коростенська міська рада (Житомирська область).

     В рамках прес-туру також відбувся семінар, на якому разом із місцевою владою та бізнесом обговорили законодавчі особливості та практичні аспекти впровадження проектів  з відновлюваної енергетики. 

До Вашої уваги - презентації спікерів:

1. Держенергоефективності, «Розвиток відновлюваної енергетики в Україні: законодавство та інші державні ініціативи» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/1_SD_16.03.2018.pdf);

2. Ivan Ďuďák, директор компанії «Народна енергетика» (http://www.narodnaenergeticka.sk), «Залучення кредитів Чеського експортного банку та Агентства страхування чеського експорту» (технологія спалювання біомаси чеської компанії TTS Group, http://saee.gov.ua/sites/default/files/2_D_16.03.2018.pdf);

3. Ріхард Горки, Голова Регіональної торгової палати Края Височина Чеської Республіки, "Високоефективне використання біомаси для теплопостачання у місті Тршебич" (http://saee.gov.ua/sites/default/files/TTS_16.03.2018.pdf);

4. Georgii Geletukha, Голова правління Біоенергетична Асоціація України, «Потенціал біомаси в Україні та можливості її використання для виробництва теплової енергії» (http://saee.gov.ua/sites/default/files/4_G_16.03.2018.pdf).

 

Понравилась статья? Поделись с друзьями.

Комментарии

Вы должны быть авторизированы, для того что бы оставить комментарий