АЛЕКСАНДР МОРОЗ
office@garapena.com
tel.:+380 (98) 155 10 08

Пропозиція щодо ефективної розробки програм та проектів у сфері енергозбереження та екології

Для ефективного вирішення технічних питань під час відновлення об’єктів інфраструктури регіонів та міст України   пропонуємо Вам  послуги та виконання робіт з корегування існуючих проектів, рецензування проектних рішень науковцями фахівцями галузевих НДІ Мінрегіону, Мінекології, Державної служби України з надзвичайних ситуації. Співпраця з науково-дослідними інститутами дає можливість розробляти проекти виключно на основі сучасних екологічних та енергозберігаючих технології, втілювати науково-обґрунтовані технічні рішення, підтверджені рецензіями докторів та кандидатів технічних наук державних НДІ.

Якісно підготовлена технічна документація дозволяє відкривати фінансування об’єктів з державного екологічного фонду Мінприроди, Фонду регіонального розвитку Мінрегіону, Міжнародних грандів та фондів.

У першу чергу це стосується розробки технічної документації для обґрунтування фінансування природоохоронних заходів, програм енергозбереження, заходів техногенної (пожежної) безпеки, розробку дефектних актів, технічного завдання на проектування, екологічних та енергозберігаючих програм, проектів будівництва та реконструкції об’єктів промислового та громадського призначення, обґрунтовуючих матеріалів на викиди шкідливих речовин у атмосферне повітря, скид зворотних вод та утворення відходів тощо.

На першому етапі співпраці просимо Вас, з консультативною підтримкою, підготувати технічне завдання на проектування. Завантажити приклад можливо за посиланням: http://www.garapena.com/DFRR/Zadanie_Primer.doc

Бланк: http://www.garapena.com/DFRR/Zadanie_Blank.doc.

Заповнений ТЗ відправляєте  за адресою office@garapena.com. Виходячи з технічних і геометричних параметрів об'єкта,  визначається  вартість проектних робіт відповідно до вимог Державних будівельних норм України (ДБН).  

Приклади реалізованих проектів за окремим замовленням.

Понравилась статья? Поделись с друзьями.

Комментарии

Вы должны быть авторизированы, для того что бы оставить комментарий